Bavaria

Další od tohoto výrobce

Německé jachty Bavaria jsou od roku 1978 synonymem špičkové kvality, trvalé hodnoty a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Bavaria patří mezi největší a nejúspěšnější výrobce jachet.  Loděnici opustí ročně více než 1500 plavidel

Bavaria neustále vyvíjí jachty a motorové čluny, přičemž veškerá produkce je na objednávku u prodejce. Tato metoda umožňuje každému zákazníkovi nakonfigurovat individuální jachtu pro jeho potřeby. Celosvětová síť prodejců zaručuje zákazníkům profesionální dodávku a prvotřídní servis přímo na místě.

Loděnice zaměstnává přibližně 550 pracovníků a vyrábí jachty od 28 až po 55 stop. Do současné doby Bavaria vyrobila více než 30000 jachet, přičemž na export šlo přes 85%. Výroba je v současné době rozdělena na 60% jachty a 40% motorové čluny.

Bavaria uplatňuje své zkušenosti z posledních tří desetiletí s inovativními výrobními metodami. Loděnice má jednu z nejlepších seriových linek na výrobu jachet na celém světě. Od výroby trupu, laminování, až po konečné dodání jachty, projdou plavidla výrobními stanicemi vzdáleností více než 6 km. CAD/CAM sofware a vysoce přesní roboti v kombinaci s dlouholetými zkušenostmi a technickými dovednostmi kvalifikovaných pracovníků zajišťují vynikající týmovou práci.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce zde.... 

  

 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde